Безкоштовно для усіх операторів України:

Універсальний онлайн-сервіс оформлення ОСЦПВ у Львові та області

На оформлення Ви витратите всього 5 хвилин свого часу
розрахувати страховку

Партнери

Переваги

Не виходячи з дому
Ви більше не прив'язані до офісу страхової компанії. Оформляйте поліс ОСЦПВ онлайн в будь-якому зручному для Вас місці, де є Інтернет! Цілодобові консультації, зручні способи оплати!
Безпека платежів
Система оплати LiqPay гарантує безпеку платежів будь-якою банківською карткою. Ви можете бути спокійні за свої кошти.
Зручне нагадування
Ми надішлемо смс-повідомлення про необхідність продовжити поліс. Більше ніяких штрафів за прострочену страховку!
Гарантія законності
Електронний поліс ОСЦПВ має таку ж силу, як і паперовий. Купуючи страховку онлайн, Ви отримаєте офіційний документ, що має юридичну силу і автоматично зареєстрований в базі МТСБУ.

Питання та відповіді

Електронний поліс діє таким же чином, як і паперовий?

Згідно з Розпорядженням Нацкомфінпослуг, з 7 лютого 2018 року в Україні вводиться в дію електронний поліс ОСЦПВ. З юридичної точки зору він має таку ж законну силу, як і паперовий примірник із захисними знаками.Клієнт має право самостійно вибирати форму договору обов’язкового автострахування. Паперовий документ буде протягом року діяти паралельно з електронним. Електронний поліс, в порівнянні з традиційним паперовим, надає своєму власникові кілька переваг. По-перше, договір автострахування тепер можна зареєструвати самостійно (або за допомогою страхового агента) у зручний час – через наш сайт. По-друге, знижується ризик отримати фальшивий документ, тому що інформація про новий договір буде гарантовано зафіксована в базі даних Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ). Оплату можна здійснити за допомогою інструментів інтернет-розрахунків, тому Ви не ризикуєте віддати гроші, не отримавши поліс. Зіпсувати, забути або втратити електронний документ неможливо, а значить не буде необхідності звертатися для його відновлення в страхову компанію. І остання перевага – вибираючи електронний поліс, Ви не ризикуєте укласти договір зі страховою компанією, яка втратила членство в МТСБУ. У цьому випадку страховик автоматично позбавляється права надавати послуги автострахування.

Які ТЗ можна застрахувати?

Договір автострахування можуть укладати юридичні та фізичні особи, які експлуатують такі види транспортних засобів: • легкові і вантажні автомобілі;

  • моторолери та мотоцикли;
  • автобуси і мікроавтобуси;
  • причепи для вантажних і легкових автомобілів.

На кожний транспортний засіб оформляється окремий страховий поліс. При купівлі нового автомобіля договір автострахування необхідно укласти не пізніше, ніж через три дні після того, як було підтверджено право власності. Якщо Ви не використовуєте транспортний засіб в комерційних цілях (мотоцикли, легкові автомобілі та причепи до них), страховка оформляється на рік. Автобуси, вантажні автомобілі та причепи до них, а також інші транспортні засоби, які підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до Закону України «Про дорожній рух», потрібно страхувати до дати наступного контролю. Від типу транспортного засобу, об’єму його двигуна, стажу водія, цілі використання і місця реєстрації, а також історії страхових подій і терміну дії договору буде залежати вартість оформлення поліса ОСЦПВ.

Як придбати поліс електронного ОСЦПВ? Документи і порядок дії

Процедура оформлення електронного поліса ОСЦПВ не складна. Ви можете зробити все самостійно або звернутися за допомогою до страхового агента нашої компанії. Для того щоб купити страховку онлайн, Вам буде потрібно стандартний набір документів:

  • паспорт;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (тех. Паспорт автомобіля);
  • водійське посвідчення власника транспортного засобу;
  • ІПН;

Дійсна діагностична карта автомобіля. Для покупки поліса на нашому сайті Вам потрібно натиснути на кнопку “Оформити страховку” і заповнити форму. Після перевірки всіх документів Ви зможете оплатити послуги автострахування банківською картою. Завдяки використанню системи Liqpay всі платежі захищені і абсолютно безпечні. Ваш поліс ОСЦПВ буде зареєстрований в єдиному реєстрі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України), тому Ви можете бути впевнені в його законності. Після закінчення процедури оформлення електронний поліс ОСЦПВ буде висланий на Ваш e-mail. Для пред’явлення співробітникам дорожньої поліції Вам буде необхідно роздрукувати його на звичайному принтері або зберегти в смартфоні.

У чому відмінність електронного полісу від паперового, він діє таким же чином?

Головна відмінність електронного та паперового полісів ОСЦПВ полягає в порядку їх оформлення. Щоб отримати стандартний паперовий документ, Вам потрібно особисто відвідати офіс страхової компанії для укладення договору. Купити електронний поліс можна онлайн в будь-який зручний час, навіть не виходячи з дому. Ціна ОСЦПВ не залежить від типу документа. З юридичної точки зору і електронний, і паперовий поліси абсолютно однакові. Оформлення автостраховки онлайн діє в Україні з 7 лютого 2018 року. Згідно з Розпорядженням Нацкомфінпослуг, протягом року паралельно з електронними діятимуть і звичні паперові поліси. У перший час, поки триває перехідний період, фахівці радять роздрукувати документ на принтері і возити з собою. Передбачається, що згодом буде досить назвати співробітникові поліції номер поліса. Вибір електронного варіанту має кілька переваг. Виключається можливість підробки або внесення неправдивих відомостей, так як обмін даними з базами МТСБУ відбувається автоматично. Відсутній ризик втрати або псування документа – в будь-який момент його можна роздрукувати самостійно, не звертаючись до страховиків. Для оплати послуг не потрібно виписувати рахунок і йти в банк – всі платежі здійснюються онлайн.

Поліс потрібно роздрукувати на принтері і возити з собою? Потрібно завіряти печаткою електронний поліс?

В Україні електронні поліси ОСЦПВ вступили в дію лише 8 лютого 2018 року. Як пояснили в МТСБУ, в перший час, поки йде перехідний період і більшість водіїв все ще користується стандартними паперовими документами, рекомендується возити з собою роздруковану на звичайному принтері електронну версію. Друкувати поліс на спеціальному бланку або завіряти його печаткою не потрібно. Надалі, коли процедура перевірки електронних документів поліцейськими буде налагоджена, Вам не потрібно буде роздруковувати поліс. Досить просто зберегти його на свій смартфон і на вимогу співробітників дорожньої поліції повідомляти номер. Перевіряти справжність документа поліцейські повинні на своїх планшетах за допомогою електронних баз МТСБУ. Оформивши електронний поліс, Ви не ризикуєте втратити або зіпсувати його. Роздрукувати документ можна в будь-який момент, при чому витрачати гроші на кольоровий друк зовсім не обов’язково. Чорно-біла версія, віддрукована на звичайному принтері, має таку ж юридичну силу, як і звичний всім паперовий поліс ОСЦПВ на спеціальному бланку з захисними знаками.

Чи можна перевірити справжність електронного поліса ОСЦПВ?

При оформленні та оплаті електронного поліса на нашому сайті інформація про нього відразу потрапляє в базу даних МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це дає можливість захистити автовласників, що оформляють страховку на свої транспортні засоби, від недобросовісних страхових агентів і численних шахраїв, які часто підробляють паперові поліси. Виключається також ризик укласти договір з компанією, яка втратила ліцензію МТСБУ. МТСБУ забезпечила автовласникам, які купили електронні страхові поліси, можливість перевірити його справжність в єдиній централізованій базі даних по ОСЦПВ. Зробити це можна на офіційному сайті Бюро, де необхідно буде вказати номер документа. Можливість самостійної перевірки автентичності поліса стала важливим кроком для запобігання страховому шахрайству. Співробітники Національної поліції також будуть перевіряти справжність документа за номером договору або за реєстраційним номером транспортного засобу. Процедура буде проводитися в режимі онлайн за допомогою планшета. Щоб уникнути можливих непорозумінь під час перехідного періоду рекомендується возити з собою роздруковану версію електронного полісу.

Який штраф передбачений за відсутність поліса ОСЦПВ?

Згідно зі статтею 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, водій, який не має поліса ОСЦПВ, повинен буде заплатити штраф, сума якого становить від 25 до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян. Нагадуємо, що на даний момент неоподатковуваний мінімум становить 17 грн., Тобто оплатити доведеться від 425 до 850 грн. Точний розмір суми штрафу визначає патрульний, виходячи з тяжкості правопорушення. Якщо Ви придбали поліс, але не можете пред’явити його співробітникові поліції (втратили, забули вдома і т. д.) Вам можуть винести усне попередження або оштрафувати за мінімальним тарифом. Максимальний штраф доведеться заплатити за прострочений поліс або відсутність автостраховки в разі, якщо Ви стали винуватцем ДТП. Штраф за відсутність страхового документа буде поєднуватися з оплатою збитку, який винуватець аварії завдав постраждалій стороні, або з сумою штрафу за порушення правил дорожнього руху. Однак деяким категоріям водіїв штраф за відсутність документа автостраховки не загрожує. Це учасники бойових дій, інваліди першої групи або ті, хто управляє автомобілем, належним інваліду 1 групи. Якщо з їхньої вини трапиться ДТП, виплатами займається МТСБУ.

Як відбувається врегулювання страхових випадків за електронним ОСЦПВ?

Електронний поліс ОСЦПВ має таку ж юридичну силу, як і паперовий, тому врегулювання страхових випадків відбувається за аналогічною схемою. Якщо ДТП сталося за участю тільки двох транспортних засобів, обидва власника яких мають поліси ОСЦПВ, а збиток нанесений виключно майну, можна скористатися принципом прямого врегулювання збитків. Він полягає в тому, що потерпіла сторона отримує відшкодування завданих збитків не у страховика винуватця ДТП, а в своїй страховій компанії. Механізм прямого врегулювання запущений в Україні з 1 грудня 2016 року. Його мета – скоротити і спростити процедуру виплати страхового відшкодування. При тих же умовах можливо спрощене оформлення ДТП без залучення співробітників Нацполіціі – за допомогою заповнення Європротоколу. Але це можливо лише в тому випадку, якщо в дорожньо-транспортній пригоді не постраждали люди. Якщо хоч одна з перерахованих вище умов не дотримано, доведеться звернутися в дорожню поліцію для складання протоколу про ДТП. При нанесенні шкоди здоров’ю або життю потерпілій стороні необхідно звернутися за відшкодуванням збитку в страхову компанію винуватця аварії.

Що робити, якщо поліція просить показати електронний поліс?

В даний час робочі групи, що складаються з представників Національної поліції і Нацкомфінпослуг, розробили зміни до Правил дорожнього руху. Тепер в них зазначені обидва види полісів – паперовий і електронний. А також те, що наявність страхового документа може перевірятися шляхом пред’явлення його в роздрукованому вигляді або на електронному носії, а також онлайн-підтвердженням в централізованій базі даних МТСБУ. В останньому випадку необхідно назвати співробітникові поліції номер поліса ОСЦПВ. Продажі електронних полісів ОСЦПВ стартували з 7 лютого 2018 року. У перший час після їх впровадження поліція в тестовому режимі перевіряє справжність документів, в тому числі і онлайн за допомогою планшетів. Поки процедура перевірки не налагоджена, власникам електронних полісів рекомендується возити з собою їх роздруковану на звичайному принтері версію для пред’явлення співробітникам поліції. Водій повинен обов’язково мати страховий поліс, так як він входить в перелік документів, що дають право користуватися транспортним засобом. Однак поліція не має права зупиняти вас тільки для того, щоб перевірити страховку. Поліс ОСЦПВ Ви зобов’язані пред’явити тільки в разі складання протоколу по ДТП або порушення правил дорожнього руху.

Які пільги на оформлення електронного поліса ОСЦПВ?

З впровадженням електронних полісів основні правила оформлення документів ОСЦПВ не змінилися. Звичайно, в умовах нестабільної фінансової ситуації заощадити на автострахуванні хочеться всім, однак право на пільги мають лише деякі категорії водіїв. Згідно з чинним законодавством, від оформлення ОСЦПВ повністю звільняються учасники бойових дій (ВВВ, АТО), інваліди війни, інваліди першої групи та особи, що керують належним їм автомобілем (за умови присутності інваліда поруч). У разі виникнення страхового випадку за них платить держава. Пільги в розмірі 50% вартості страхового поліса передбачені для пенсіонерів, інвалідів II групи, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС (1 і 2 категорії), учасників Великої Вітчизняної війни. Транспортний засіб має перебувати у власності пільговика. Робочий об’єм двигуна не повинен перевищувати 2,5 літра. Право власності підтверджується лише в тому випадку, коли водій, який має пільгу, вписаний в техпаспорт як власник транспортного засобу. Якщо страховий документ оформлений на пільговика, а за кермом автомобіля буде інша людина, при виникненні ДТП з його вини страховик має право пред’явити йому позов на 50% страхового відшкодування, виплаченого потерпілій стороні.

Відгуки

Зазвичай оформлення ОСЦПВ забирало чимало часу, у нас 14 машин. Дізналися про можливість отримання електронних полісів, тепер - тільки через сайт! Нікуди не треба їхати, оформили для всього парку, роздрукували на своєму принтері. Дуже зручно!
Олексій Т. власник транспортної компанії
Перед поїздкою до Німеччини знадобилося переоформити ОСЦПВ, вже приготувалася нервувати - в перший раз оформляю через сайт. Організація супер, реально витратила хвилин десять на все про все. Оплачувала через Приват24.
Наталя Севастьянова менеджер
Батьки подарували на весілля авто, зареєструвати треба було протягом трьох днів. Не до того було, та ще весільну подорож на носі. Якби ходили по офісах, не встигли б, а так вклалися вчасно. Роздрукував на чорно-білому принтері, вже зупиняла поліція - ніяких проблем, звірили тільки номер у себе в планшеті.
Андрій В.
Зібрала на свою першу машину! Взяла не тільки ОСЦПВ, але і КАСКО. Дуже сподобалося, що все можна зробити онлайн - і подати заявку, і сплатити, і отримати. Документи прийшли на поштову скриньку. Окреме спасибі за консультацію!
Тетяна Смушко
30 років водійського стажу, звик тримати документи в порядку. Діти підказали, що можна оформляти автостраховку онлайн, допомогли розібратися. За п'ять хвилин замовили, вже три дні їжджу з роздруківкою. Велике спасибі тим, хто таке придумав, але нехай поліс все-таки не стане в нагоді. Всім ні цвяха, ні жезла!
Тягунов Б.І.
Я з електронним полісом вже 4 місяці катаюся (мотоцикл, якщо шо). Увечері зупиняють часто, особливо на в'їзді в місто. Жодного разу не було проблем, один раз роздруківку забув удома. Показав на айфоні - прокатило. Трястися не треба, втратиш - можна ще раз роздрукувати. І зручно, що смс надішлють, коли термін закінчиться.
Серж
Залишити відгук
Як правильно оформити поліс страхування ОСЦПВ в Львові

Поліс автострахування ОСЦПВ - обов'язковий документ, який повинен мати при соб будь-який водій транспортного засобу у Львові, Львівській області і в усій Україні в цілому.

До недавнього часу існувала тільки одна можливість оформити страхування - звернувшись за адресою в офіс або до відділу продажів страхової компанії. Але з 2018 року вступив в силу Закон України "Про введення електронного полісу".

На сьогодні водієві не потрібно витрачати час на дорогу в офіси страхових компаній для вибору оптимального за всіма умовами страхового полісу. Досить зайти на сайт e-strahovanie.com.ua, заповнити дані про автомобіль і водія, на якого планується оформлення полісу, і в результатах видачі можна буде обрати найкращий варіант серед усіх страхових компаній.

При виборі страхової компанії рекомендуємо звертати увагу не тільки на ціну, але і на рейтинг страхової компанії, на відгуки про цю компанію в інтернеті. Не завжди найнижча ціна забезпечить вам надійний захист від відшкодування шкоди при страховому випадку.

Про безпеку покупки електронного полісу ОСЦПВ на e-strahovanie.com.ua

Оформлення електронного страхового полісу ОСЦПВ на e-strahovanie.com.ua - не тільки надшвидкий спосіб отримати страховий поліс за найкращою ціною, а й один з найбезпечніших методів реєстрації полісу. Кожен поліс, оформлений і оплачений на цьому сайті автоматично потрапляє до бази МТСБУ.

Слід уважно і без помилок заповнити всі поля з персональними даними, а також з даними про автомобіль. Після заповнення даних для страхового полісу, ви перейдете на сторінку онлайн-оплати, де потрібно буде ввести дані кредитної картки для здійснення платежу. Після того, як оплата буде списана з вашої картки, поліс вважається оформленим і зареєстрованим.

Діяти поліс починає з того дня, який ви вказали при оформленні поліса. Не забудьте роздрукувати даний поліс для більшої зручності або ж збережіть його у своєму смартфоні. Незабаром на вимогу поліції вам достатньо буде лише назвати номер електронного полісу.

Контакти

Безкоштовно для усіх операторів України:

0 800 75 19 75 Передзвоніть мені
м. Київ, пр-т. Лобановського, 56/21,
9-й поверх, оф. 2
У Вас є питання?