Безкоштовно для усіх операторів України:

Про нас

Про нас

Про сервіс “Онлайн страхування”

Ви шукаєте надійного партнера в сфері автострахування, гаранта спокою, який буде захищати Ваші інтереси в будь-якій ситуації? Ласкаво просимо на сайт нашої компанії. Тут Ви можете отримати експертну консультацію, порівняти різні умови страхування транспортних засобів і замовити поліс ОСЦПВ. Ми пропонуємо конкурентні ціни на широкий спектр послуг, працюємо за програмою переходу на електронні договори, а також активно впроваджуємо інші актуальні рішення для оптимізації бізнес-процесів.

Наша місія і корпоративні принципи

Що виділяє нас на фоні інших компаній на рику страхових послуг? Багаторічний досвід роботи, бездоганна ділова етика, позитивна репутація в багатьох країнах світу, але головне – прагнення забезпечити безпеку на дорогах і спокій кожного нашого клієнта. Ми прагнемо вивести на новий рівень культуру спілкування між автомобілістами, страховими компаніями та представниками правових організацій. Зробити процес автострахування простим, прозорими і вигідним для клієнта, а роботу по врегулюванню непередбачених ситуацій – ефективною та якісною. Позитивна оцінка нашої діяльності підтверджує, що ми добилися певного успіху на цьому терені.

Питання довіри

Автострахування – важлива необхідність для кожного власника транспортного засобу. Головне тут не потрапити на шахраїв і вибирати тільки надійні, перевірені страхові компанії України. Чому нам можна довіряти? Ми Європейська компанія, що накопичила величезний досвід роботи в Східній Європі (понад 1 000 000 клієнтів), яка використовує передові технології і строго дотримується принципів професійної етики.

За 13 років успішного ведення бізнесу в сфері фінансів і страхування ми стали визнаними лідерами ринку в Україні, ставши в один ряд з найбільшими і шанованими компаніями країни. Наші депозити також представлені в фондах гарантування страхових виплат потерпілим, що забезпечує максимальний захист фінансових інтересів наших клієнтів.

Досвід, набутий за довгі роки роботи, дозволяє нашій компанії впевнено стояти на ногах і бути опорою для своїх клієнтів. Ми цінуємо і пишаємося репутацією надійного партнера і продовжуємо покращувати якість послуг.

Зв'язатися з нами