Про сервіс Е-страхування

Компанія ОН-ЛАЙН СТРАХУВАННЯ (бренд Е-страхування) створена в жовтні 2018 року. Діяльність компанії спрямована на просування і розвиток електронного страхування на ринку України. З перших днів появи електронного ОСАГО ми включилися в розвитку даного напрямку і беремо активну участь в його популяризації серед автовласників України. Наші страхові компанії-партнери не просто компанії, які продають електронні договору страхування, а лідери в тому чи іншому рейтингу споживчих симпатій.

Наші цілі:

  • зібрати на сайті пропозиції електронних договорів страхування від провідних страховиків України.
  • спростити процедуру оформлення договору.
  • зробити процес оформлення максимально комфортним.
  • убезпечити покупців від недобросовісних продавців страхових продуктів.
about-image
Працюємо для вас
Щороку ми розвиваємося для вас!
2018
Березень 2018
Група інвесторів з України і Центральної Європи затвердили створення компанії ТОВ ОН ЛАЙН СТРАХУВАННЯ
Липень 2018
Запущено сервіс оформлення електронних договорів страхування Е-страхування
Серпень 2018
Компанія відсвяткувала перші 100 оформлених договорів страхування
Листопад 2018
Запустив повномасштабну роботу контакт-центр компанії, націлений на надання більш якісного сервісу відвідувачам сайту.
2019
Березень 2019
Приступив до виконання обов'язків керуючого директора нинішній керівник компанії Микита Іщук.
2020
Травень 2020
Повністю перероблений дизайн сервісу Е-Страхування під потреби зростаючого ринку електронного страхування.
about-content-img-1
about-content-decore-1
Що виділяє нас на фоні інших підприємств на ринку страхових послуг?

1. Тільки топові компанії страхового ринку.

Аналіз страхового ринку показав що покупці вибираю страхову компанію використовуючи кілька основних параметрів:

– ціна на страховку
– зручність і оперативність оформлення
– надійність компанії
– позитивні відгуки

Оскільки об’єднати ці параметри в одній страховій компанії неможливо, ми зібрали страховиків входять ТОП 5 за кожним з цим параметрів

Що виділяє нас на фоні інших підприємств на ринку страхових послуг?

2. Електронні договору страхування 24/7

Наш сервіс йде в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам переходити на електронні договору страхування. Ми не використовуємо в роботі паперовий документообіг і це дозволяє обслуговувати клієнтів 24/7.

Що виділяє нас на фоні інших підприємств на ринку страхових послуг?

3. Оформлення безпосередньо у страховій компанії.

Ми створили систему, в якій процедура розрахунку вартості, оформлення поліса і його оплати походите на серверах страхових компаній. Це те ж що оформити поліс на пряму на сайті страхової компанії, але при цьому бачити всі можливі варіанти від інших страховиків.

Що виділяє нас на фоні інших підприємств на ринку страхових послуг?

4. «Зелені» технології.

Крім електронних договорів страхування ми переходимо на електронний документообіг у всіх напрямках діяльності компанії. Це зручно і значно прискорює всі процеси.

Що виділяє нас на фоні інших підприємств на ринку страхових послуг?

5. «Зелені» технології.

Ми використовуємо тільки ліцензійне програмне забезпечення та обладнання. Всі процеси і бази даних захищені і проходять регулярні перевірки. Для оформлення договору запитується тільки необхідний мінімум інформації. З усіма партнерами укладені договори співпраці, а з покупцями угоду з обробки персональної інформації.

about-content-img-2
about-content-decore-2
Питання довіри

Страхування – не тільки можливість отримати компенсацію, а й можливість управляти своїми витратами. Страхова компанія повинна допомогти Вам у найважчі періоди життя – в момент, коли будуть наступати страхові події. Саме тому до вибору страховки варто ставитися серйозно. В цьому Вам допоможе наш сервіс оформлення електронних договорів страхування.

Кращі на ринку:

Наші партнери є кращими представниками страхового ринку України. Деякі з них вже десятки доводять свою першість в кількості оформлених договорів страхування, а деякі ростуть настільки стрімко, що найближчим часом можуть очолити ці рейтинги.

Фінансова стійкість:

Ми регулярно моніторимо рейтинги фінансової стійкості страхових компаній. Цей показник дозволяє оцінити чи зможе компанія виплачувати страхові відшкодування у важких період не тільки для окремого клієнта, а й для економіки країни в цілому.

Технологічність:

Безумовна перевага електронних договорів страхування, які оформляються на нашому сайті – пряма інтеграція з базою даних страхової компанії і сервісів МТСБУ. Ви отримуєте поліс тільки в тому випадку, коли він пройшов реєстрацію в системі страховика, а оплата надійшла на його рахунку. Іноді шахраї роблять підроблені документи або не вносять оплату за договору. У нашому випадку це неможливо, система фіксує і виконує всі процеси автоматично.

Отзывы
avatar def
Анна, Київ
Вперше оформила електронний поліс. Думала, що питань буде купа! Але фахівець Олег, допомагав мені і в результаті отримала страховку на пошту за хвилин 15. Спасибі Вам за терпіння і професіоналізм.
avatar def
Антон 36 років
Оформив поліс, сам за 10 хвилин. Раніше платив агенту за доставку, чекав кілька днів поки з'явиться в базі, а тут і швидко, і зручно.
avatar def
Іван 57 років, Десна
Спасибі хлопцям за те, що нагадують про завершення поліса. Купуючи у інших агентів я щороку забували продовжити страховку і вже потрапляв на штраф. Цього року подзвонили заздалегідь, запропонували кілька варіантів. Відмінний ненав'язливий сервіс.
avatar def
Іван Петрович, Маріупольм
Ціна / якість - моє головне правило при покупці чого-завгодно. Тому я купую страховки з франшизою 0 в ТОП компаніях, але за найнижчою ціною. На сайті Е-Страхування знайшов саме таку страховку.
avatar def
Карина, менеджер автосалону
Співпрацюємо з Е-страхування вже більше року. Ми продаємо автомобілі і часто доводиться оформляти страховки. Ні паперової тяганини, звітів, все просто і зручно, навіть з телефону. А якщо клієнтові потрібна паперова страховка ми просто друкуємо поліс на принтері.
avatar def
Юрій, Вінниця
Купив автомобіль, поставив на облік і прямо на парковці МРЕО, сидячи в автомобілі, оформив собі поліс через сайт. Минулого раз два години чекав поки агент приїде з полісом. Буду рекомендувати.
main-form-img-1
Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!
Ваш телефон
Ваш E-mail