Як вибрати страхову компанію

Кожен клієнт самостійно визначає, що для нього найбільш важливе при оформленні автоцивілки. Водії, як правило, покладаються на свій досвід або на інформацію з інших джерел визначаючи яким повинен бути його «ідеальний» поліс страхування. Найбільшим попитом користуються такі параметри:

  • Доступна ціна.
  • Наявність якісного сервісу.
  • Аукціонне пропозицію.
  • Досвід страхування в певній компанії.
  • Впізнаваність бренду.

Саме ці параметри ми використовували, збираючи пропозиції від Страховиків на сайті Е-Страхування.

Всі компанії на сайті входять в ТОП 10 з того чи іншого параметру зі списку. Для зручності відвідувачів сайту ми внесли цю інформацію в опис пропозицію.

Ну і звичайно-ж, страхування повинно бути засновано на довірі. Ви на цілий рік передаєте свою відповідальність за провину по ДТП Страховику. Від того чи зможе він організувати зручний сервіс для Вас і швидку виплату відшкодування потерпілим залежить і його і наша репутація. Ми довіряємо тільки офіційною статистикою, і багаторічному досвіду роботи. Статистику ми отримуємо з таких джерел як МТСБУ, Держфінпослуг, Форіншурер. Досвід напрацьовується в щоденному контакті з безлічі запитів від наших клієнтів.

Просто введіть в калькулятор параметри Вашого автомобіля, подивіться варіанти пропозицій і обов’язково знайдете те що потрібно саме Вам.

Читати далі
Показати ще