Як заощадити на полісі ОСЦПВ

Вартість поліса – один з основних параметрів за яким водії вибирають страховку ОСАЦВ. Іноді на нашому сайті шукають найдешевша пропозиція, а іноді хочуть купити поліс дешевше в уже знайомій йому компанії. В інтернет є багато сумнівних пропозицій з оформлення аукціонних полісів з 50% знижкою. Але отримуючи сумнівний поліс Ви можете залишитися без страхового захисту на цілий рік. Вам доведеться за свій рахунок ремонтувати всі постраждалі автомобілі і виплачувати за лікування постраждалих людей, якщо станете винуватцем ДТП.

Ми підкажемо як можна економить на страховці і при цьому отримати гарну страховку.

  1. Порівнюйте пропозиції кількох страхових компаній. Деякі компанії роблять ціни більш доступними для певних типів автомобілів або населених пунктів. Порівняти вартість Ви можете в нашому Калькуляторі.
  2. Виберіть прийнятний для себе рівень франшизи. Чим більше в полісі франшиза, тим дешевше Вам обійдеться поліс. Якщо Ви не плануєте звертатися в страхову компанію по дрібним ДТП і вважаєте за краще їх вирішувати самостійно, виберіть максимальну франшизу, на приклад 2500 грн.
  3. Уточніть у оператора про додаткові сервіси, включених у вартість страховки. На приклад, можна безкоштовно скористатися послугами евакуатора при поломці або Вам привезуть і замінять пробите колесо на запасне. Можливо Ви вже стикалися з необхідністю таких сервісів і Вам не доведеться за них платити якщо у Вас буде поліс ОСАГО. Так само опис сервісів ми розмістили в картках страхових компанії в калькулятора.
  4. Збільшити виплату. Цей спосіб не допоможе економити при оформленні поліса, але при великому ДТП може стати для Вас дуже корисним. Згідно із законом страхова компанія виплачує не більше 130 тис. грн. На ремонт постраждалих автомобілів і 260 тис. Грн. На лікування людей. Але при зіткненні з преміальними марками авто (цю цифру легко переступити. Ви можете збільшити страхове покриття на будь-яку суму, навіть на мільйон, цього точно вистачить.
  5. Купуйте у офіційних партнерів страхових компаній. Купуючи страховку у «сірих» продавців Ви ризикуєте залишитися без поліса і без грошей. Наша компанія має персональні договори з усіма страховими компаніями, представленими на сайті Е-Страхування. Ми несемо відповідальність за якість послуг при оформленні договору, а страхова компанія за якість врегулювання.
Читати далі
Показати ще