Чим КАСКО відрізняється від ОСЦПВ

Наші покупці часто ставлять запитання – якщо у мене є КАСКО, то навіщо мені купувати ОСАЦВ? Але це два абсолютно різних види страхування. КАСКО – захист Вашого автомобіля. Страхова компанія виплатить Вам при пошкодженні, знищенні або викраденні автомобіля. Страхових ризиків в договорі КАСКО може бути багато або ж тільки один, наприклад Угон. Виплата по ОСАГО направляється на ремонт інших автомобілів, пошкоджених з Вашої вини, а також на лікування людей постраждали в цьому ж ДТП. При цьому покривається тільки один вид ризиків – ДТП з вини водія застрахованого автомобіля.

Крім того, ОСАГО є обов’язковим видом страхування. Під цей вид страхування прописаний окремий закон, створений окремий орган МТСБУ контролюючий роботу страхових компаній з даним видом страхування. ОСАГО – дуже зручний вид страхування. Власнику пошкодженого автомобіля не потрібно через суд стягувати виплату з винуватця, а просто звертається за виплатою в страхову компанію. У той же час винуватцю ДТП не потрібно шукати гроші на ремонт чужих автомобілів, а йому ж ще й свій потрібно лагодити.

Ми рекомендуємо оформляти ОСАЦВ і КАСКО в надійних і перевірених компаніях. Ознайомитися з умови страхування Ви можете на сторінках нашого сайті.

Читати далі
Показати ще